top of page

Intrede Ina Veldhuizen

Wat een feestelijke middag was het in de kerk op 10 maart!

Eerst de intrededienst van Ina, waarin ze door Nico aan onze gemeente werd verbonden.
Met mooie woorden van Willemijn Lamers, Marion Boelhouwer en een optreden van het Johanneskoor was het een bijzondere dienst die afgesloten werd met de ‘Wie is Ina/wie is Lukas’-quiz met vragen over Ina en over de gemeente. De dienst en het feestprogramma is nog te bekijken op kerkdienstgemist.nl.


Inwerkperiode

Ina wil natuurlijk graag met veel kringen en groepen kennismaken, dus ze staat nu al open voor allerlei uitnodigingen. Wel moet ze in de tijd even kijken wanneer alles op orde is en wanneer ze tijd en ruimte heeft kennismakingsbezoeken in te plannen. Dus wees niet ongerust als dat niet gelijk is. Het komt.


In de introductieperiode tot de zomer zal Ina steeds meer zaken gaan oppakken. Inmiddels zal er een overdrachtsgesprek over het pastoraat zijn geweest met de waarnemers van de afgelopen tijd. Maar ons pastoraat van, in en door kringen gaat natuurlijk sowieso door!

Bij vragen, opmerkingen, ideeën, voorstellen, mail graag naar sriba.lukas@gmail.com.


Magdaleen


NB dit is een deel van een artikel verschenen in ons kerkblad Om de Kerk.

Comments


bottom of page